Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoční turnaj 2009

 

Obrazek

Tady je vítězné TRIO

 

článek by Danka Križanová (za článek a shrnutí moc děkuju Dany).

 

 

Ráda bych napsala menší rekapitulaci Velikonočního turnaje 2009 , který byl v pořadí prvním velkým turnajem v Ratíškovicích a pořádal se jak jinak než pod záštitou DPT! Ještě než se rozepíšu, chci upozornit že píšu podle svého dojmu a pohledu a je mi nadmíru jasné že ne každý bude souhlasit. Proto očekávám komentáře :-)
 
Neděle 12.4
 
Ještě během nedělního dopoledne se upravoval seznam přihlášených hráčů, někdo svou účast odvolal , jiní zase skákali štěstím že se pro ně našlo volné místo. Nakonec se seznam naplnil a posledním , tedy 38. hráčem se stal Lukáš Kordula. Ohlášený start turnaje byl v 19:30 ale přípravy probíhali už od šesté hodiny, kdy tým DPT přichystal všechno nutné jako byli stoly, rozpočítání chipů, pc software a tak dále. Vše šlo hladce a podle plánu , takže 19:15 už se pomalu plnil vrchní salonek restaurace Sport a během chvilky si každý hledal své místo s hromádkou chipů :) Přichystáno bylo 5 stolů , každý stůl pro 8 hráčů , kdy pozici jedna obsadil button . Po kompletním usazení všech hráčů , přišel krátký úvodní proslov v podání Šouly a Čutky, kteří sdělili nejdůležitější informace pro zdárný průběh hry :-) A pak se mohlo začít konečně hrát....
 
ObrazekMyslím že se začlo poměrně v klidu , každý z hráčů se ještě nechtěl hrnout do velkých her a postupně si oťukával svoje protihráče,tak to následovalo až do velké přestávky, která následovala po 4. levelu. Do této doby zatím vypadli jen dva hráči a to Lukáš Kordula a Jiří Blaha,který využil své možnosti re-buye ale i tak mu to nevyšlo. Po přestávce kdy již nebylo možno si vzít rebuy pouze add-on, se začlo hrát v počtu 38 lidí,což bylo po hodině a půl hodně ale všem bylo jasné že teď už to tak pomalu nepůjde.To se také potvrdilo a hra začala nabírat na agresivitě.Už mnohem častěji jste od některého ze stolů mohli slyšet all in a kupu sprostých nadávek :-) Matně si vzpomínám ale v této fázi hry byl pravděpodobným chip leaderem turnaje Cyril Letocha.Který měl cca 40 000 chipů. Pro srovnání, já měla 10 000 :-)
 
Čas neúprostně ubíhal, prokládán malými přestávkami na cigaretu či wc a pomalu se tvořilo složení na finálový stůl. Jelikož nevím přesné pořadí hráčů, nemohu říct ani kdo obsadil poslední top 16, tedy dva stoly,což je také velký úspěch.
 
Finálový stůl nakonec skončil v tomto obsazení.
 
Martin Dekař, Martin Bureš, Petr Kotásek, Patrik Panák, Jakub Kordula, Danka Križanová, Cyril Letocha a Kryštof Pucek.
 
Již toto byl obrovský úspěch, dostat se z 38 lidí na finálový stůl. Před těmito hráči tedy klobouk dolů.
 
S největším počtem chipů k finálovém stolu usedl Cyril Letocha a "nagabáno" měl také Martin Dekař. Na short stacku jsem byla klasicky já s počtem 4100 chipů což bylo při blindech 1500/3000 vražedné. Nyní bych ráda popsala tuto fázi své hry,kdy jsem měla možnost čekat jedno kolo. Přišlo mi K-9 off suit, kdy jsem je po menším rozhodování zahodila i přes důrazný nátlak Šouly, který mě hnal do all inu. Do velkého blindu mi opravdu nic vhodného nepřišlo a tak jsem byla nucená hrát all in na BB s 9-7. Tento all in mi nečekaně vyšel a to hned na dva páry. Menší zahojení mi pomohlo a v dalším kole mě zachránily dvě trojky na ruce, a to po menším dotlačením od Šouly, díky němuž jsem vyhrála další all in, takto se to několikrát opakovalo a já Vám tedy nemohu detailněji popsat průběh hry, jelikož jsem byla tak nervozní že si skoro nic nepamatuju :) Snad jen to že na výherní pozice jsme se dostali v tomto pořadí:
 
5.místo Kordula Jakub , 4.místo Dekař Martin 3.místo Križanová Dana 2.místo Panák Patrik 1.místo Letocha Mirek
 
Na závěr bych chtěla zmínit pár věcí,jednak to že finálový stůl obsadilo 5 hráčů DPT(První 4 místa)!Což je obrovský úspěch a jsem moc ráda že se to takhle obhájilo.
 
Druhá věc - OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ a to těmto lidem.
 
1)Viktorovi Příkaskému, který se maximálně podílel na přípravě turnaje a vše měl perfektně připravené. DÍKY MOC a zároveň všem ostatním jenž s přípravou pomáhali.
 
2)Panovi Vybíralovi, který nám poskytl prostory a také obsluhu :-)
 
3) Všem účastníkům turnaje kteří si přišli zahrát a podpořili tak ratíškovský poker :-)
 

Sama za sebe musím říct, že turnaj byl opravdu bezchybný a těším se na další..

 

 

Obrazek

  Pořadatelé 

 

Pořadí Velikonočního turnaje 2009

 1. místo

 Letocha Mira

 2. místo

 Panák Patrik

 3. místo

 Križanová Danka

 4.místo

 Dekař Martin

 5. místo

 Kordula Jakub

 6. místo

 Pucek Kryštof (Vracov)

 7. místo

 Bureš Martin (Hodonín)

 8.místo

 Kotásek Petr

 9. místo

 Michenka Radek

 10. místo

 Varmuža Jan

 11. místo

 Maděra Lukáš

 12. místo

 Zeman Bořek (Rať./Hod./Dol. Boj.)

 13. místo

 Svoboda Tomáš (Roh. kol./Rať.)

 14. místo

 Uhlík David

 15. místo

 Blaha Michal

 16. místo

 Koplík Patrik

 17. místo

 Kotásek Marek

 18. místo

 Lunga Radek (Hodonín)

 19. místo

 Toman Petr

 20. místo

 Marcián Jiří

 21. místo

 Šebek Jakub

 22. místo

 Kobylka Martin

 23. místo

 Duda Jiří

 24. místo

 Mašina Martin (Rohatec kol.)

 25. místo

 Kordula Ivan

 26. místo

 Svoboda Roman (Vacen. /Rať.)

 27. místo

 Stokláska Lukáš (Hod. / Rať.)

 28. místo

 Šupa Tomáš

 29. místo

 Kordula Martin

 30. místo

 Vybíral Martin

 31. místo

 Foltýn Mira

 32. místo

 Blaha Pavel

 33. místo

 Vácha František

 34. místo

 Sasínek Lubor (Hodonín)

 35. místo

 Příkaský Viktor

 36. místo

 Danková Ludmila (Hodonín)

 37. místo

 Blaha Jiří

 38. místo

 Kordula Lukáš